PDA

View Full Version : ویترین ایرانسل

Pages : 1 [2]

doki_doki18
Tuesday 3 June 2008, 19:04
من ام ام اس فرستادم بلافاصله رسيد
واسه لاگين هم يه راه حل موقتي پيدا كردم
براي دو حالت زير
البته تو مرورگر اپرا تو گوشي
يكي نشون دادن صفحه سفيد
يكيم واسه اين مورد كه حتي بعد از لاگين بازم وارد نميشه و حتي بعد از چند بار بازم افاقه! نمي كنه.
البته چون موقتيه و چون ممكنه واسه خيليا جواب نده و براي جلوگيري از سوء تفاهمات احتمالي دوستاني كه اين مشكلارو دارن بگن تا بفرستم واسشون.
در ضمن خداشاهده ن خودمو مي گيرم نه چيزي!

محسن جان من راستش منظور حرفات رو نفهمیدم
اگه چیزی راجب کمک کرن به لوگین شدنه بهم بفرست مرسی

در ضمن خداشاهده ن خودمو مي گيرم نه چيزي!

ممنون بابت کمکات
کسی همچین فکری نمیکنه
4kerim

smohsen
Tuesday 3 June 2008, 19:11
راستش در اين مورد جديد خودمم توش موندم
همينكه مي گه شماره صحيح را وارد كنيد،
اگه همه اين مشكل رو پيدا كردن ميشه دربارش حدس زد

ramin_S
Wednesday 4 June 2008, 09:07
ساعت 21 میزنم بره ویترین مینویسه : لطفاً جهت دسترسی به پورتال ثبت نام نمایید
:260:
میرم ثبت نام کنم میگه رمز ورود واستون میفرستیم:303:

بازم MMS به باد رفت :303::303:
به 140 بزنگید.منم یه زمانی برای کنترل حسابم به مشکل برخوردم.زنگ زدم 140 یه پسورد جدید برام sms کرد.

یه نکته دیگه: اگه رمزی در اختیار دارید حتما به بزرگ یا کوچک بودن حروف دقت کنید

emanoel_area
Wednesday 4 June 2008, 09:16
من امروز صبح رفتم چک کنم به من این پیغام را میده:
شماره خود را به صورت صحیح وارد کنید
این در حالی که همان نگارش شماره تلفن ورمزی ورودی هست که دیروز من وارد شدم

ir_majhool
Wednesday 4 June 2008, 10:22
آقا فعلا تعطیل شدش دفعه ی بعدی اگه کسی فهمید که دوباره فعال شده به صورت خصوصی به بچه های کلوپ بگه که همه جا پخش نشه و سریع نبندنش
ولی خوب واسه یک روز هم که شده طعم mms رو چشیدیم
درضمن این ویترین ایرانسل از نظر امنیتی در سطح بالای قرار داره حتی از e_care هم امنیتش بیشتره

TempesT
Wednesday 4 June 2008, 10:27
به 140 بزنگید.منم یه زمانی برای کنترل حسابم به مشکل برخوردم.زنگ زدم 140 یه پسورد جدید برام sms کرد.

مرسی از راهنماییت ولی منظور من E-Care نبوذ منظور من ویترین بود :272:

mehdidotcom
Wednesday 4 June 2008, 11:47
مرسی از راهنماییت ولی منظور من E-Care نبوذ منظور من ویترین بود :272:

رمز هر دو یکی هست دوست ما درست راهنمائیت کرد .و با غیر فعال شدن یکی ان یکی هم همین بلا سرش میاد

ir_majhool
Wednesday 4 June 2008, 16:47
من صبح رفتم e_care دیدم اون هم قعطه پس مشکل موقتی هست و به زودی برطرف میشه

ramin_S
Wednesday 4 June 2008, 17:27
آره فعلا قطع شده.

ir_majhool
Sunday 8 June 2008, 18:11
تبلیغ جدیده ایرانسل رو دیدین همون که آخرش میگه سرویس های جدید ایرانسل فعلا که فقط در مورد e_care بود ولی تابلو بود که تبلیغش مربوط به ویترین بود چون یارو کارایی که داشت می کرد همش مربوط به ویترین بود مثلا عکس دوستاشو گرفت و درگ کرد تو موبایلش ولی این طور که بوش میاد فعلا نمیخوان ویترین رو معرفی کنن ولی لبایغاتشو ساختند
راستی یه خبر بد دیگه از ویترین شعیب میگفت که وقتی چیزی مثلا یه فیلم رو به قیمت 200 تومان خریدی خود فیلم بهت ام ام اس نمیشه باکه فقط لینکش میاد که باید از جیب مبارکت پول دانلودشم بدی مثلا اگه یه فایل 250 kb باشه باید 125 تومن هم پول دانلودشو بدی

ramin_S
Monday 9 June 2008, 06:32
یه خبر بد دیگه از ویترین شعیب میگفت که وقتی چیزی مثلا یه فیلم رو به قیمت 200 تومان خریدی خود فیلم بهت ام ام اس نمیشه باکه فقط لینکش میاد که باید از جیب مبارکت پول دانلودشم بدی مثلا اگه یه فایل 250 kb باشه باید 125 تومن هم پول دانلودشو بدی

فکر نکنم این جوری باشه.اگه تنظیمات mms فعال نباشه معمولا لینک می ده وگرنه فایل رو می فرستند.
شایدم برای فایل های بالای 300 KB این کار رو انجام بدن

t

TempesT
Thursday 12 June 2008, 17:03
از امروز صبح وقتی میزنی که وارد سیستم بشی دیگه پیغام (( لصفا جهت دسترسی به پرتال ثبت نام کنید )) و نمیده دیگه برگشت داده میشه به همون صفحه:253:

TempesT
Wednesday 18 June 2008, 17:33
جدیدا اگه به صفحه اول ویترین مراجعه کرده باشین مدل صفحه اولش و عوض کرده:192:.

میتونین از آدرس زیر ببینین :

http://85.185.37.13/

توضیحشم اینه که از هوا کلی فیلم و آهنگ و بازی میاد میره تو گوشیه طرف :p

ولی بازم وارد سیستم نمیشه و میگه جهت دسترسی به پورتال ثبت نام نماید.

درضمن اگر پیغام ( حساب شما به دلیل وارد کردن کلمه رمز اشتباه قفل شده است ) و داد نگران نباشید چون بعد از باز کردن قفل میگه که این شماره قفل نیست. یعنی فقط یه پیغام الکیه.:299:

Tehranshahr
Wednesday 18 June 2008, 20:18
به به!
تبیان هم اومده تو جمع http://qsmile.com/qsimages/283.gif

Vahooli
Thursday 19 June 2008, 00:29
مطمئنم تبیان رو این بیپ اورده تو کار وگرنه ایرانسل شرکتی نیست بره دنبال این جور سایت ها ! ازشون خیلی بدم میاد ...

aminem
Thursday 19 June 2008, 14:45
اه اه تبیان
تبیانو چه به این حرفا
از یترین هم دست نمی کشن اینا
همرو می خوان

Captain
Thursday 19 June 2008, 18:42
ویترین به دو صورت هست.
1.ثبت نام اینترنتی و وصل شدن از طریق سایت و ارائه درخواست.
2.و اما طریقه دوم از طریق اس ام اس هست که امروز فایل Pdf اش به دستم رسید.10.56 Mg .کامل و جامع توضیح داده و فقط از طریق پیام کوتاه مثل قیل با این تفاوت که تنها 2 شماره هست و برای امکاناتی نظیر فال حافظ/طالع بینی و .... هزینه می خواد که البته نسبتا کمه.
من که خودم تو قسمتجدید ترین خبر های روز ثبت نام کردم و تا الان 3 تا خبر به من داده.اما مشکلش اینه که فقط 2 خبر روز رو اس ام اس می کنه.ولی در کل ویترین ایرانسل عالی شده.دست تمامی عواملش درد نکنه.
به امید آینده ای بهتر برای این اوپراتور فعال کشورمون....

shyhan
Thursday 19 June 2008, 20:07
دوست عزیز این pdf رو برای دوستان هم آپلود کن تا ما هم بتونیم بخونیم و بهتر آشنا بشیم

Captain
Thursday 19 June 2008, 20:47
دوست عزیز این Pdf رو برای دوستان هم آپلود کن تا ما هم بتونیم بخونیم و بهتر آشنا بشیم

احتمالا تا 3 تیر خود ایرانسل یا از طریق بروشور یا از طریق خود سایتش در اختیار مردم میزاره.اگر اطلاع رسانی نکرد باشه.

TempesT
Thursday 19 June 2008, 22:43
ویترین به دو صورت هست.
1.ثبت نام اینترنتی و وصل شدن از طریق سایت و ارائه درخواست.
2.و اما طریقه دوم از طریق اس ام اس هست که امروز فایل Pdf اش به دستم رسید.10.56 Mg .کامل و جامع توضیح داده و فقط از طریق پیام کوتاه مثل قیل با این تفاوت که تنها 2 شماره هست و برای امکاناتی نظیر فال حافظ/طالع بینی و .... هزینه می خواد که البته نسبتا کمه.
من که خودم تو قسمتجدید ترین خبر های روز ثبت نام کردم و تا الان 3 تا خبر به من داده.اما مشکلش اینه که فقط 2 خبر روز رو اس ام اس می کنه.ولی در کل ویترین ایرانسل عالی شده.دست تمامی عواملش درد نکنه.
به امید آینده ای بهتر برای این اوپراتور فعال کشورمون....

امکان ارسال Mms توش هست ؟ از سایت به موبایل و یا شاید موبایل به موبایل ؟!

احتمالا تا 3 تیر خود ایرانسل یا از طریق بروشور یا از طریق خود سایتش در اختیار مردم میزاره.اگر اطلاع رسانی نکرد باشه.

ما اگه قرار باشه بشینیم و منتظر خود سایت ایرانسل باشیم که اطلاع رسانی کنه هیچ وقت نمیایم اینجا وقتمونو تلف کنیم !

اگه اطلاعی ندارین بهتره خبر دروغی و بی مدرک ندین و یا اگه ظرفیت و فکر گفتن به دیگران و ندارین پس دلیلی نداره که بگین فایل پی دی اف دارم ولی نمیزارم !!!

Captain
Thursday 19 June 2008, 22:55
مکان ارسال Mms توش هست ؟ از سایت به موبایل و یا شاید موبایل به موبایل ؟!

نه.مثل قبل فقط از طریق شرکت برات لینک میده تا بری دانلود کنی.فکر نکنم برای تابستون این طرحو بده.

ما اگه قرار باشه بشینیم و منتظر خود سایت ایرانسل باشیم که اطلاع رسانی کنه هیچ وقت نمیایم اینجا وقتمونو تلف کنیم !

اگه اطلاعی ندارین بهتره خبر دروغی و بی مدرک ندین و یا اگه ظرفیت و فکر گفتن به دیگران و ندارین پس دلیلی نداره که بگین فایل پی دی اف دارم ولی نمیزارم !!!

اگه اومدن اینجا برات وقت تلف کردن,پس بدون 373 پستی که دادی ......
بگذریم.هرکس جنبه ی شعورش به خودش ربط داره نه من.ولی برای پاسخ شما باید بگم این فایل 5 روز پیش توسط شرکت به بعضی از اوپراتور های شرکت در تمامی استان ها داده شده و هنوز کمی و کاستی زیاد داره و امکان اضافه شدن یا تغییر برخی SUB Name ها وجود داره.به همین دلیل شرکت انتشار اونو در بین مردم تا تصویب نهایی ممنوع کرده.حالا اگر شما دلیل نذاشتن یا هر چیزه دیگه ی اینو نداشتن ظرفیت و فکر گفتن می دونی با خودت.

TempesT
Thursday 19 June 2008, 23:01
اگه اومدن اینجا برات وقت تلف کردن,پس بدون 373 پستی که دادی ......
بگذریم.هرکس جنبه ی شعورش به خودش ربط داره نه من.ولی برای پاسخ شما باید بگم این فایل 5 روز پیش توسط شرکت به بعضی از اوپراتور های شرکت در تمامی استان ها داده شده و هنوز کمی و کاستی زیاد داره و امکان اضافه شدن یا تغییر برخی Sub Name ها وجود داره.به همین دلیل شرکت انتشار اونو در بین مردم تا تصویب نهایی ممنوع کرده.حالا اگر شما دلیل نذاشتن یا هر چیزه دیگه ی اینو نداشتن ظرفیت و فکر گفتن می دونی با خودت.

من ترجیح میدم در مورد شعور و جنبه هیچ کس اینجا نظر ندم چون کاملا بی ربط به این تاپیک میباشد !!!

الان واقعا جایه خالیه شاهین جان و تو کلوپ کاملا میشه احساس کرد که هر خبری و چه شرکت میخواست چه نمی خواست اینجا در اختیار هممون در حد اطلاعات خودش قرار میداد:94:

Alirezaer
Thursday 19 June 2008, 23:15
لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید
اینقدر متفرقه حرف می زنید که یک مدیر میاد و تاپیک رو قفل می کنه،که البته حقم داره.
این تاپیکم قفل بشه فکر کنم بهتر باشه.

ir_majhool
Friday 20 June 2008, 06:24
آقا این تبیانه کو من نمیبینمش درضمن مگه باز ویترین راه افتاد بازم درضمن من نمیدونم که آیا این آقای ویترین با طرح های تشویقی (تخفیف اس ام اس ) هماهنگ هست یا نه؟

shyhan
Friday 20 June 2008, 07:33
امکان ارسال Mms توش هست ؟ از سایت به موبایل و یا شاید موبایل به موبایل ؟!

تکبیر
بت شکنی TempesT

راستی یکی منو روشن کنه شاهین کجاست ؟؟ چرا دیگه نمیاد ؟؟؟؟

Captain
Friday 20 June 2008, 08:33
آقا این تبیانه کو من نمیبینمش درضمن مگه باز ویترین راه افتاد بازم درضمن من نمیدونم که آیا این آقای ویترین با طرح های تشویقی (تخفیف اس ام اس ) هماهنگ هست یا نه؟

آره.تبیان اومد بازم کار به افراد .......
منظورت رو از آقای ویترین نفهمیدم ولی ویترین کاملا با طرح های تشویقی به صورت جدا عمل می کنه.یعنی اس ام اس هایی که برات میاد پولش رو قبلا و به صورت شخصی که در طرح نیست پرداخت کردی.

IDn
Saturday 21 June 2008, 23:28
مثل اینکه ویترین فقط برای دایمی ها فعاله!
آخه من با 5 تا سیم کارت اعتباری رفتم، پیغام داد شماره درست ایرانسلتان را وارد کنین،
اما با یه خط دایمی رفتم درست کار کرد...

Captain
Sunday 22 June 2008, 07:30
مثل اینکه ویترین فقط برای دایمی ها فعاله!
آخه من با 5 تا سیم کارت اعتباری رفتم، پیغام داد شماره درست ایرانسلتان را وارد کنین،
اما با یه خط دایمی رفتم درست کار کرد...

خیر من هم با دائمی هم اعتباری امتحان کردم جواب داد.رمز E-care دارید؟اگر دارید با همون رمز اگر ندارید درخواست رمز کنید و بعد وارید شید.

mehdi_vsgh
Monday 23 June 2008, 11:25
تو Ecare یه بخشی در قسمت خدمات ارزش افزوده بود به اسم AUCTION PORTAL (javascript:doView('AUCTION%20PORTAL','AUCPORT','f alse','0.0');)
آیا ارتباطی با ویترین داره یا خیر؟؟

TempesT
Tuesday 24 June 2008, 18:17
پیش زمینه سایت ویترین به کل عوض شده.

خیلی باحال شده ایول:69::227:

Mahmoud
Tuesday 24 June 2008, 19:18
آقا دعا کنید طرهای تشویقی شو زودتر بزاره فقط 5شنبه هارو ازمون نگیره ویترین و حالا بی خیال :252:

MTNLover
Wednesday 25 June 2008, 10:00
سلام
من خواستم وارد سایت بشم ولی پیغام داد:
"حساب شما به علت وارد نمودن رمز ورود نادرست و یا عدم استفاده از پورتال بیش از سه ماه، قفل شده است. لطفاً با خدمات مشترکین تماس بگیرید"
وقتی هم می زنم "شماره من قفل شده است"یه چیزی می خواد به اسم "شماره Kit"؟؟
این چیه؟

Captain
Wednesday 25 June 2008, 11:28
سلام

Kit همون شماره ای هست که پایین شماره تلفن روی کرات تلفنتون نوشته شده.همون کد قفل گشای شخصی

Vahooli
Wednesday 25 June 2008, 12:48
فعلا نمیشه داخلش بشید برای منم این پیغام رو داد اما بدونید الکیه ...

amiralex
Wednesday 25 June 2008, 13:22
واسه من میگه شماره تلفن همراه خود را صحیح وارد کنید.
این یعنی چی؟
کسی میتونه وارد بشه؟

Vahooli
Wednesday 25 June 2008, 13:47
نه نمیشه امیر جان بی خیالش فعلا.

TempesT
Thursday 26 June 2008, 02:40
پیش زمینه سایت ویترین بازم به کل عوض شد و به جای آرم ایرانسل آیکونهای موزیک و اس ام اس و بسته های فیلم و موزیک اینا گذاشتن:272: .

خیلی باحال شده ایول:69::227:

mehdi_vsgh
Thursday 26 June 2008, 08:16
هنوز معلوم نیست بالاخره کدوم صفحه میشه صفحه اصلی(طراحی صفحه اصلی به چه شکله؟؟)
اون بالا سمت راست هم زده

http://85.185.37.13/images/New_Layout/PNG/Beta_FA.png

پس اینم ممکنه طراحی واقعی نباشه

omid666
Thursday 26 June 2008, 12:13
ولی این صفحه جدید خوشگل تره

Captain
Thursday 26 June 2008, 12:39
تا وقتی که دقیقا پورتشو تو سایت اصلی نذارن احتمالا میزنه آزمایشی و جای تغییر داره.

Tehranshahr
Thursday 26 June 2008, 17:44
RBT هم آپدیت شد!
http://85.185.37.37/user/loginindex.screen?selectedMenu=home

کسی میتونه لاگین کنه؟
اکانت من که لاک شده و فعلا هم تا راه اندازی رسمی ویترین آنلاک نمیشه!

Captain
Thursday 26 June 2008, 17:49
هنوز که مشکل داره.تا 8 تیر صبر کنید.همه چیز درست میشه

omid666
Friday 27 June 2008, 02:04
نه بابا 8 تیر کدوم خودش تو سایتش نوشته بزودی.مثله mms که قراره بزودی فعال بشه.حالا ویترین خوبه ولی عمرا بتونه rbt رو فعال کنه

kamran_194
Friday 27 June 2008, 12:59
کسی میتونه به من بگه rbt چیه؟

TempesT
Friday 27 June 2008, 13:45
کسی میتونه به من بگه rbt چیه؟

همون http://irancell.ir/Layer2/?id=205 هستش.

TempesT
Friday 27 June 2008, 17:31
از طریق آدرس http://vitrin.irancell.ir

و یا از آدرس http://92.42.51.251/

میتونین وارد سایت ویترین شوید:225:.

فقط در بخش ارسال ام ام اس و یا آلبوم ام ام اس با پیغام زیر مواجه میشیم:204:

http://92.42.51.251/images/web_images/webconstruction_fa.gif :276::97:

smohsen
Friday 27 June 2008, 20:02
تو سایت ویترین همه چیز جز اسام اس بزودیه!!

Captain
Friday 27 June 2008, 22:02
ویترین از همون اول پایه اش رو Beep بود و کارش بدک نبود.تو پیام های نوشتاری خوبه.تا بخاد سیستم های چند رسانه ای رو درست کنه طول میکشه :188:

mmshn_love
Friday 27 June 2008, 23:46
یه اس ام اس به شماره 8846 بزنید ببینید قیمت محصولات چه بالاست

ir_majhool
Saturday 28 June 2008, 09:40
باز از کارت پستال خریدن خیلی بهتره.میتونیم mms هدیه بدیم

MTNLover
Monday 30 June 2008, 08:33
برو بچ عزیز من تونستم وارد بشم، ا اینکه یوزر من بلاک بود .
دیروز یه اس ام اس زدم 130 تا پسورد E-care رو برام بفرسته.
امروز می تونم لاگ این کنم.
شما هم امتحان کنید

slash
Tuesday 1 July 2008, 17:03
من رفتم توی ویترین
اس ام اس اینترنتیش 10 تومنه!!
یه زنگم خریدم و هدیه رو هم انتخاب کردم. خودش برام ارسال شد ولی هدیش نه!

Captain
Tuesday 1 July 2008, 21:15
هدیش رو باید صبر کنی تا بیاد.در ضمن SMS 10 هست ولی هزینه connect رو هم حساب کن.

TempesT
Wednesday 2 July 2008, 12:16
از امروز صبح وقتی میزنیم بره http://vitrin.irancell.ir/

مینویسه Bad Request (Invalid Hostname) :95:

omid666
Thursday 3 July 2008, 21:03
باز مثل اینکه سرویس ها غیر فعال شدن

Vahooli
Sunday 6 July 2008, 14:42
دوستان من نمی دونم ویترین برای من ناقصه یا نه !

ببینید من توی ویترین هیچ جایی نمی بینیم که راهنمایی کرده باشه برای دریافت فلان sms فلان کد رو به فلان شماره باید داد.مثلا من اصلا نمی دونم اگه مثلا جوک بخوام باید چیا به کجا اس ام اس بدم ! شما ها می دونید ؟ کلا همه سرویس هاشا میگم ! اصلا طراحی و راهنمایی سایتش خوب نیست !

یا مثلامن هیچ جای سایت چیزی به اسم rbt ندیدم ! اما انگار حتی capitan عزیز هم دیده بود ! جریان چیه ؟

TempesT
Sunday 6 July 2008, 15:07
اون RBT اینا تو سایت تستی ویترین هست. یعنی اول اونجا تست میکنن بعد میارن رو سایت اصلی ویترین

درضمن برای دریافت اس ام اس باید بری قسمت ارسال پیام و خدمات متنی => خدمات متنی => پیام های درخواستی => بعد یا عنوانهای مذهبی - سرگرمی اینا هر کدوم و دوست داشتی انتخاب میکنی و برات اس ام اس میفرسته.

Vahooli
Sunday 6 July 2008, 15:51
توحید جان من خودم این رو می دونم اما ویترین این نیست که فقط تو بری از تو سایت سفارش بدی ! ویترین اینه که تو یه کد مخصوص رو بزنی به یه شماره تا برات سرویس رو بفرسته ! که الان هیچ فهرستی از این کدها هیچ جا نیست !

TempesT
Sunday 6 July 2008, 16:18
توحید جان من خودم این رو می دونم اما ویترین این نیست که فقط تو بری از تو سایت سفارش بدی ! ویترین اینه که تو یه کد مخصوص رو بزنی به یه شماره تا برات سرویس رو بفرسته ! که الان هیچ فهرستی از این کدها هیچ جا نیست !

خوب پس ماله شما ناقص نیست واسه همه همینطوریه.:280:

حالا امیدوارم جواب اینکه چرا Rbt تو ویترین شما نیست و گرفته باشین:294:

Vahooli
Sunday 6 July 2008, 17:56
بله اونکه ممنون اما این واقعا بی خوده که هیچ حا اسمی از کدها نگفته ! مثلا من برای اولین بار شماره 8282 رو توی تبلیغش تازه شنیدم ! بعد اصلا معلوم نیست خوب جیا باید به این شماره ارسال کرد آخه ؟! خلاصه خرابکاری کردن بدجور !

Tehranshahr
Monday 7 July 2008, 13:52
بله اونکه ممنون اما این واقعا بی خوده که هیچ حا اسمی از کدها نگفته ! مثلا من برای اولین بار شماره 8282 رو توی تبلیغش تازه شنیدم ! بعد اصلا معلوم نیست خوب جیا باید به این شماره ارسال کرد آخه ؟! خلاصه خرابکاری کردن بدجور !

در حال حاضر این ویترینشون تزیینی هست!!

عملا 80% امکاناتش غیر فعاله

فعلا برای قشنگی راه اندازیش کردن تا اینکه تا چند ماه دیگه کامل راه بیفته

Vahooli
Monday 7 July 2008, 15:32
الان که واقعا مسخرست ! لا اقل اون زمان که آزمایشی بود بچه ها کد هاشو یه سریشا در اوردن که با ارسال اونا برامون ارسال می کرد ! که حتی تو خود سایت ایرانسل هم یه چندتا کد هاشو گذاشته بود ! الان انگار اصلا حواسشون نیست که اصل کار رو اعلام نکردن !

IMMOЯTAL
Monday 7 July 2008, 18:27
با این وضیعت.. هنوز هم ویترین ایرانسل آزمایشی هستش.. و کامل راه اندازی نشده..

ir_majhool
Monday 7 July 2008, 18:58
اینا یه هیچی قیمت محصولاتشو چی میگی امروز یه زنگی که مفتم نمی ارزید رو ئانلود کردم 79 تومن تازه جایزشم نیومد اونم چه آهنگ مسخره ای بود آبروی ادم میرفت

IMMOЯTAL
Monday 7 July 2008, 20:46
من هم از اون زنگ ها یکی رو درخواست کردم.. و 80 تومن بابتش از اعتبارم کم کرد..
زنگ هایی که برای دانلود گذاشته همه بی خود هستش.. این زنگی هم که من گرفتم اصلا تو گوشی پخش نشد..!!

Vahooli
Tuesday 8 July 2008, 13:09
این ویترین رو ول کنید برید آهنگ های توپ از تو سایت ها دانلود کنید رایگان و خوب ! اون موقع کع ویترین آزمایشی بود امکاناتش بیشتر بود ! الان کی می دونه واقعا برای دریافت هر سرویسی باید چه کدی رو به کجا بده ! مسخرست !

amir_61_61
Tuesday 8 July 2008, 21:55
آقا ماله من اصلا وارد نمیشه و همش رمز عبور را صحیح وارد کنین ..... بیشتر از 4 بار هم حسابم قفل شده و

پسور جدید گرفتم ولی بازم وارد نمیشه

omid666
Tuesday 8 July 2008, 23:23
اقا من که نمیتونم اصلا وارد شک نمیدونم شما چه جوری کار میکنید!!

Vahooli
Wednesday 9 July 2008, 00:53
ولش کنید واردم نشدید نشدید چیز بی خودیه ! من که واقعا بدم اومده ! چون اون زمانی که آزمایشی بود لا اقل یه چندتا کد داده بود اما الان چی ؟ خیلی بی خوده !

IMMOЯTAL
Wednesday 9 July 2008, 01:40
من که دیگه نمیرم تو ویترین.. صبر میکنم تا کامل راه اندازی بشه.. الان فقط بدرد اس ام اس دادن میخوره.. که اونم با گوشی هم میشه اس ام اس داد..

amiralex
Wednesday 9 July 2008, 02:41
بچها امروز یه تبلیغ از ویترین ایرانسل تو جام جم دیدم که یه سری کداشو تو تبلیغ زده بود.
منم میزارم اینجا که دیگه وحید خان انقدر حرص نخوره.

1
نام محصول متنی: بورس(بیشترین تقاضای خرید وفروش)

مشخصات: از شنبه تا 4 شنبه روزی 3 بار

کد ثبت نام: Sub Sahamt

کد تمدید دوره: Rnw Sahamt

کد متوقف کردن : Unsub Sahamt

هزینه: 9000 ریال

2
نام محصول متنی: بورس(بیشترین افزایش و کاهش قیمت)

مشخصات: از شنبه تا 4 شنبه روزی 3 بار

کد ثبت نام: Sub Sahamg

کد تمدید دوره: Rnw Sahamg

کد متوقف کردن : Unsub Sahamg

هزینه: 9000 ریال

3

نام محصول متنی****** قیمت******* کد

1. فال حافظ*************** 350 ریال******* Hafz

2. قیمت طلا وسکه********* 350 ریال******* Gold

3.آخرین اخبار************* 350 ریال ********Lnw

4
مونوتون(زنگ تک صدایی) ********قیمت **********کد

1.آخرین شمارش معکوس******* 799 ریال *******3300006

2.پلنگ صورتی************** 799 ریال******* 3300007

نکته:
1. کد مربوط به محصول مورد نظر خود را(برای محصولات متنی) به شماره ی 8282 و برا زنگ های مونوتون به شماره ی 8484 ارسال نمایید.

2. در صورتیکه محصول مورد نظر به هر دلیلی به دست شما نرسد,هزینه محصول به حساب شما باز گردانده خواهد شد.

3. سایر کدهای محصولات دربروشورهای مربوط به ویترین موجود میباشد.

loosari
Wednesday 9 July 2008, 10:49
ممنون که گزاشتی،اما تو سایت ویترین اینا رو معرفی کرده البته بیشتر از اینا هستش.

Vahooli
Wednesday 9 July 2008, 13:23
ایول امیر جان ممنون واقعا که باید ما دنبال این کدها توی روزنامه باشیم به جا اینکه تو خود سایت بزنه !

loosari کجای سایت این کدها رو زده ؟؟؟؟؟؟

amiralex
Wednesday 9 July 2008, 14:28
خواهش میکنم وحید جان.قابل شمارو نداشت.

فکر کنم نمایندگی ها بروشور های ویترین رو داشته باشند.میشه بقیه کد هارو تو بروشورا گیر آورد.

Vahooli
Wednesday 9 July 2008, 14:39
فردا میرم دنبالش ببینم چه خبره ...

Mehrdad.o
Wednesday 9 July 2008, 15:37
ولش کنید واردم نشدید نشدید چیز بی خودیه ! من که واقعا بدم اومده ! چون اون زمانی که آزمایشی بود لا اقل یه چندتا کد داده بود اما الان چی ؟ خیلی بی خوده !

من تمام کداشو دارم ، تو شرکت به شکل روزنامه چاپ کردن ......

بزارمش؟

loosari
Wednesday 9 July 2008, 16:07
ایول امیر جان ممنون واقعا که باید ما دنبال این کدها توی روزنامه باشیم به جا اینکه تو خود سایت بزنه !

loosari کجای سایت این کدها رو زده ؟؟؟؟؟؟

تو ویترین تو هر بخش بری جدول محصولات رو نوشته تو همون جدول کد محصول نوشته شده.تازه همون کدایی که قبلا بود که به 2020 پیامک میدادیم هنوز هست ولی یکم تغییر کرده بعضیاشون که اگه اشتباه بزنی بهت درستشو میگه.یه چیز دیگه،من دنبال پیامک های جوک میگشتم کدشو بلد نبودم همینطوری fun رو فرستادم ، گفت منظورتون شاید mfun باشه منم کد درستو وارد کرد اس ام اس جوک رو دریافت کردم.
بعضی چیزا مثل lov هنوز کار میکنه.اما هنوز اینا رو تو سایت و روزنامه معرفی نکرده!
اون 10 تا محصول برتر هم منبع خوبییه،البته نمیدونم چرا اصلا تغییر نمیکنن حتی تو رتبه بندیشون!!!

ir_majhool
Wednesday 9 July 2008, 17:13
آقا ماله من اصلا وارد نمیشه و همش رمز عبور را صحیح وارد کنین ..... بیشتر از 4 بار هم حسابم قفل شده و

پسور جدید گرفتم ولی بازم وارد نمیشه
به حروف بزرگ و کوچیک دقت کنید

www.agahi118.com
Wednesday 9 July 2008, 20:43
ممنون از همه بچه ها که زودتر از همه به فکر هستن

a30redelam
Wednesday 9 July 2008, 22:01
سلام به همه بروبچ من با يه سرچ كوچولو چند تا از كدا رو پيدا كردم اميدوارم تكراري نباشه و به دردتون بخوره

فال حافظ Hafz
آخرين اخبار lnw
اخبار ورزشي snw
قيمت طلا gold
جك mjok

Vahooli
Thursday 10 July 2008, 02:00
من تمام کداشو دارم ، تو شرکت به شکل روزنامه چاپ کردن ......

بزارمش؟

اگه لطف کنی بذاری ممنونت میشیم.

nader324
Tuesday 29 July 2008, 05:35
اینم کدهای ویترین

http://mobi.beep.ir/help.jpg

Vahooli
Tuesday 29 July 2008, 06:58
ایول خیلی ممنون ! جالبه همچین چیزی اصلا تو خود ویترین نیست !

nader324
Thursday 28 August 2008, 13:35
امروز میخواستم از طریق سایت ویترین یه پیام بخرم وقتی وارد قسمت پیام های دارخواستی میشدم بعدش یکی از محصولات رو انتخاب میکردم میگفت در حالت تعلیق می باشید!!!!! این یعنی چی؟
اما با کد که میزنم محصول ارسال میشه

Handoff
Friday 29 August 2008, 22:46
راستی توی سایت بییپ یه فایل PDF هست که کدهای ویترین توش هست . فکر کنم قبلا توی همین سایت یکی لینکش رو گذاشته بود . حالا من اینجا میگذارم که توی این تاپیک هم باشه .

http://www.beeplive.com/vitrin.pdf

IMMOЯTAL
Friday 29 August 2008, 23:57
امروز میخواستم از طریق سایت ویترین یه پیام بخرم وقتی وارد قسمت پیام های دارخواستی میشدم بعدش یکی از محصولات رو انتخاب میکردم میگفت در حالت تعلیق می باشید!!!!! این یعنی چی؟
اما با کد که میزنم محصول ارسال میشه

سرویس ویترین ایرانسل هنوز آزمایشی هست.. و اینطور که من تست کردم.. بیشتر قسمت های سایت مشکل دارند..
حتی این کد های ویترین هم مشکل دارند.. بعضی اوقات محصول درخواستی رو خیلی دیر ارسال میکنه و یا حتی ارسال نمیکنه باید دوباره درخواست داد..

ماني
Sunday 7 September 2008, 12:06
فردا شب از تلویزیون، در قسمت پیامهای بازرگانی ، درباره سرویس های شرکت ام تی ان ایرانسل (ذیل) پیامهایی پخش خواهد شد :

خدمات متنی ویترین شامل ادعیه، مناجات، مستحبات و احادیث رمضان، محصولات پیشنهادی ایرانسل ویژه ماه مبارک رمضان است. با ارسال پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به 8449 فهرست و کد سفارش این محصولات را دریافت کنید. vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/)

ویترین ایرانسل

IMMOЯTAL
Monday 8 September 2008, 02:19
من هم یک روزنامه که در خیابان پخش می کردند گرفتم.. و تمامی کد های ویترین رو داخل اش نوشته بود.. روزنامه ای 4 صفحه ای! اگه خواستید من همه ی کد ها رو بزارم..

ehsan.sh
Monday 8 September 2008, 02:31
براي من مهرداد جان پست كرد اون روزنامه رو.

amir_61_61
Monday 8 September 2008, 06:08
براي من مهرداد جان پست كرد اون روزنامه رو.

اگه شما یا هر کدوم از دوستان میتونه این روزنامه رو اسکن کنه بقیه هم استفاده کنن .... لطفا....

Vahooli
Tuesday 9 September 2008, 23:30
من فکر کنم بتونم براتون اسکن کنم بذارم . + شاید یه سورپرایز رو هم اسکن کنم بذارم :4:

TempesT
Wednesday 10 September 2008, 03:31
من فکر کنم بتونم براتون اسکن کنم بذارم . + شاید یه سورپرایز رو هم اسکن کنم بذارم :4:

وای ی ی ی ... قند تو دلم آب شد:263:

نکنه میخوای پوستر ام ام اس و بزاری :294:

Vahooli
Wednesday 10 September 2008, 20:53
بله :4:

البته قابل توجه بقیه ایشون حدس نزدن :4::4::4: !!

mostafam
Wednesday 10 September 2008, 21:53
لطفا یک اسم اس خالی به شماره های
8441
8442
8443
8444
8445
8446
8447
8478
بنید و ببینید که ایرانسل تمام این سرویس ها را می تواند عرضه کنند ولی فعلا اجازه ندارند

mohamad-hossin
Sunday 14 September 2008, 14:36
دوستان کدهای ضرب المثل ها و ادبیات وجدول زمانبندی برنامه های تلویزیون در ویترین gprs در قسمت ادبیات واطلاعات ویترین می خواستم کسی اگر این کدها را دارد در سایت در همین تاپیک بگذارد
در ضمن چه زمانی می توانیم از ویترین چند رسانه ای استفاده کنیم کسی خبر نداره ؟

Arman
Sunday 14 September 2008, 14:51
نظر من به شخصه اینه اگر ویترین و محصولا آن میخاد روز به روز بر مشتری های خود اضافه کنه باید قیمت محصولات رو پایین ببره خصوصا محصولات متنی به نظر من 35 تومن یک کم بالاست اینو مثلا بکنه 5 تومن مسلما تعداد افراد بیشتری تشویق به استفاده از این سرویس میشن.

بازم بگم این نظر کاملا شخصی منه

nader324
Tuesday 16 September 2008, 03:29
من الان تونستم برم تو آدرس قبلی ویترین و لوگین کنم اما میخوام ام ام اس بدم یا از ویترین استفاده کنم میگه شماره شما مسدود است بقیه هم همین مشکل رو دارند فکر کنم آهنگ پیشواز و ویترین به زودی کامل بشه چون صفحه آهنگ پیشوازم تغییر کرده
http://85.185.37.13

mohamad-hossin
Wednesday 17 September 2008, 17:30
سایت چدید ویترین کسی خبر نداره کی راه اندازی می شه بخصوص بخش چند رسانه ای نکنه هنوز نیمه تابستان برای ایرانسل نیامده؟؟؟

mohamad-hossin
Thursday 18 September 2008, 15:07
می گم رمز ecare که رمز ویترین است برای من قطع شده آیا برای همه قطع است

MTNIrancell
Thursday 18 September 2008, 15:26
VITRIN Is Down

تا چند ساعت آینده درست میشه

IDn
Monday 22 September 2008, 17:44
چند روز پیش با موبایل رفتم سایت ویترین....
برای خرید اهنگ...
قیمت زده بود 200 ریال...
اما امروز که میرم همون 799 ریاله...
فکر کنم می خوان تو پاییز قیمت ها رو بیارن پایین...

shamabady
Monday 22 September 2008, 22:08
چند روز پیش با موبایل رفتم سایت ویترین....
برای خرید اهنگ...
قیمت زده بود 200 ریال...
اما امروز که میرم همون 799 ریاله...
فکر کنم می خوان تو پاییز قیمت ها رو بیارن پایین...

اشتباه نمیکنی از اول 799 ریال بود به نظر من که محصولات ویترین با این قیمتای نجومیش فقط یک چیز نمایشی خوب مگه آدم مغز خر خورده برای 1 آهنگ که چنصد هزار تاش تو نت ریخته بیاد 80 تومن پول بده

IDn
Monday 22 September 2008, 22:47
اشتباه نمیکنی از اول 799 ریال بود به نظر من که محصولات ویترین با این قیمتای نجومیش فقط یک چیز نمایشی خوب مگه آدم مغز خر خورده برای 1 آهنگ که چنصد هزار تاش تو نت ریخته بیاد 80 تومن پول بده

نه مطمئنم هستم...:62:
خودمم شک کردم...
دو بارم خرید کردم 200 ریال کم کرد:177:(البته برای هر اهنگ 200 ریال کم کرد)

mohamad-hossin
Monday 6 October 2008, 12:36
دوستان از صبح تا الان شماره 8282 ويترين قطع است چون send error مي دهد كسي اطلاع ندارد مشكل چيه در ضمن كي مي شود محصولات چند رسانه اي ويترين دريافت كنيم

ehsan.sh
Monday 6 October 2008, 16:52
برای من که کار کرد. مسیج سنتر رو بگذار:989350001400+ کار میکنه!**** احتمالا هر وقت mms راه اندازی شه ویترین هم همراه با آهنگ پیشواز میاد. البته میتونی این محصولات رو تو سایت http://85.185.37.13 ببینی ولی نمیتونی دریافت کنی.!!!!راستی بچه ها تو سایت rbt دیگه آهنگ جدید نمیاد نمیدونید چرا؟

mohamad-hossin
Tuesday 7 October 2008, 12:45
مي گم يكي از دوستان گفته بود از هفته سوم پاييز ويترين چند رسانه اي راه اندازي مي شود اين صحبت چقدر صحت دارد

aviavadan
Tuesday 7 October 2008, 14:25
راه اندازی Mms قطعی است تا آذر ماه شک نکنید
تماس با 88114413
آقای نیاکاری

mohamad-hossin
Tuesday 7 October 2008, 16:34
دوست من aviavadan عزیز خودت در یک تاپیک گفته بودی که از سومین شنبه پاییز ویترین چند رسانه ای ارائه می شود می خواستم بپرسم این صحبتت چقدر صحت دارد و آیا احتمال راه اندازی فاز دوم ویترین تا هفته آینده وجو دارد ؟

yoohanna
Tuesday 7 October 2008, 16:36
به نظرم آدم باید خیلی از لحاظ data محروم باشه که بیاد به خاطر عکس و کلیپ و زنگ موبایل پول بده
ویترین یکی از مزخرفترین امکاناته ایرانسله ، بهترین عکس ها و Ringtone ها رو میتونین به صورت رایگان از اینترنت دانلود کنین، کلیپ هاش هم که فکر نمی کنم کسی باشه که واسش تکراری نباشه..!!

aviavadan
Tuesday 7 October 2008, 17:53
من روی حرفم بودم تا اینکه وزارت اطلاعات زد رو دست همه درست

TempesT
Sunday 12 October 2008, 15:00
لیست جدید خدمات متنی ویترین :

552

درضمن کسی کد : ارسال نتیجه بازی در هنگام به ثمر رسدن گل رو میدونه ؟

amiralex
Sunday 12 October 2008, 16:48
من یه بار از طریق سایت درخواست دادم از اعتبارم کم کرد ولی کار نکرد.

Reza77
Sunday 12 October 2008, 17:03
درضمن کسی کد : ارسال نتیجه بازی در هنگام به ثمر رسدن گل رو میدونه ؟
در يك مسيجي كه از بيپ برام آمده بود كد زير را براي دريافت نتيجه بازي در هنگام به ثمر رسيدن گل معرفي كرده بود. هزينه آن هم براي يك هفته 700 تومان است.
البته من اين كد را امتحان نكردم
كد :
Sub Leag
شماره ارسال هم كه همان 8282 است.

mohamad-hossin
Monday 13 October 2008, 20:00
دوستان كسي نمي داند ويترين چند رسانه اي از كي راه اندازي مي شود

TempesT
Monday 13 October 2008, 20:05
دوستان كسي نمي داند ويترين چند رسانه اي از كي راه اندازي مي شود

خوب اینو میتونین از اپراتورها پرس و جو کنین دیگه!:286:

همزمان با راه اندازی سرویس Mms خدمات چند رسانه ایی ویترین هم راه اندازی خواهد شد !

mohamad-hossin
Monday 20 October 2008, 13:17
دوستان ازديروز تا الان سرويس ويترين قطع است و محصول متني ارسال نمي كند براي همه قطع است در ضمن خدمات مشتكرين هم امروز قطع شده است كسي علتش را نمي داند

mohamad-hossin
Tuesday 21 October 2008, 16:06
دوستان محصولات ام ام اس ویترین هم آیا با راه اندازی ام ام اس فعال می شود منظورم این است که از هفته دیگر علاوه بر mms هم می توان از این محصولات استفاده کرد?

nader324
Wednesday 22 October 2008, 03:40
کدهای ویترین که در روزنامه ی ایرانسل چاپ شده هر پست یک سری رو میزارم
http://nader83.googlepages.com/1.jpg

nader324
Wednesday 22 October 2008, 03:45
http://nader83.googlepages.com/2.jpg

nader324
Wednesday 22 October 2008, 03:51
http://nader83.googlepages.com/3.jpg

nader324
Wednesday 22 October 2008, 03:57
http://nader83.googlepages.com/4.jpg

nader324
Wednesday 22 October 2008, 04:09
http://nader83.googlepages.com/5.jpg

nader324
Wednesday 22 October 2008, 04:12
http://nader83.googlepages.com/6.jpg

nader324
Wednesday 22 October 2008, 04:23
http://nader83.googlepages.com/7.jpg

nader324
Wednesday 22 October 2008, 11:26
دوستان از امروز محصولات چند رسانه ای ویترین از طریق کد 8484 هم میتونین دریافت کنید البته فعلا فقط زنگهای مونوتون

nasser
Wednesday 22 October 2008, 14:16
میبخشی هزینه هر اس ام اس که میاد چنده ؟مثلا قیمت طلا سکه ؟

nader324
Wednesday 22 October 2008, 14:52
هزینه تمام این پبام های متنی 35 تومن

IDn
Saturday 8 November 2008, 03:35
ام ام اس اومد، اما همچنان قسمت چند رسانه ای ویترین فعال نشده...

کسی نمیدونه کی قراره فعال بشه؟

TempesT
Saturday 8 November 2008, 11:31
فکر کنم از اواخر آبان یعنی همزمان با نملیشگاه تلکام :4:

mohamad-hossin
Saturday 22 November 2008, 15:52
دوستان از دیروز تا حالا سرویس ویترین قطع وکلیه محصولاتش غیر قابل دریافت شده کسی علتش را نمی داند در ضمن گزینه دریافت زنگهای مونوتون هم برداشته اند و فقط می شود زنگها را نگاه کرد نکنه کلا سرویس غیر فعال شده به دلیل استقبال کم

Arman
Saturday 22 November 2008, 18:18
دوستان از دیروز تا حالا سرویس ویترین قطع وکلیه محصولاتش غیر قابل دریافت شده کسی علتش را نمی داند در ضمن گزینه دریافت زنگهای مونوتون هم برداشته اند و فقط می شود زنگها را نگاه کرد نکنه کلا سرویس غیر فعال شده به دلیل استقبال کم

بعيد بميدونم احتمالا داره تغييراتي توش ايجاد مي كنن

Amir2085
Saturday 22 November 2008, 21:41
من خودم يك ساعت پيش هم توش گشتم هم يه چيزي گرفتم ولي تو روزنامه همشهري يك ماه پيش به نقل قول مدير ايرانسل نوشته بود تا يك هفته اينده ويترين از حالت ازمايشي در خواهد امد شايد الان اون يك هفته شده

FARSHiD
Tuesday 25 November 2008, 18:30
اين كارت هاي ويترين كه شبيه كارت شارژن چي هستن ؟!!!

Arman
Tuesday 25 November 2008, 19:30

شما كجا ديدي و برخورد كردي ميتوني نمونه اش رو بزاري

FARSHiD
Tuesday 25 November 2008, 21:04
والا نمونه شو ندارم ... ولي امروز تو يه دكه ي روزنامه فروشي ديدم ... يه كارت سفيد و آبي رنگ بود ... عجله داشتم زياد دقت نكردم ! قيمتي هم كه روش نوشته بود 5 هزار تومن بود !

shyhan
Tuesday 25 November 2008, 21:46
کارت شارژ هستن با طرح جدید که روشون تبلیغ ویترین ایرانسل هست کار جالبی هست یه ادم که رو یه نت موسیقی نشته

mohamad-hossin
Wednesday 3 December 2008, 11:27
دوستان ویترین چند رسانه ای از امروز قابل استفاده است البته من با کد امتحان کردم و ام ام اس گرفتم

shamabady
Wednesday 3 December 2008, 12:37
من الان چک کردم همه قسمت های چند رسانه ای ویترین از قبیل ارسال mms آلبوم mms و...... فعال شده
تو قسمت آلبوم میتونید تا 3 مگابایت فایل mms ذخیره کنید
تو قسمت آلبوم همه نوع فایل به غیر از فایلهای ddl و sys و exe میتونید ذخیره و ارسال کنید

AminJoJo
Wednesday 3 December 2008, 12:54
من استفاده کردم
براحتی ام ام اس فرستادم سریع هم رسید

ولی یه سؤال :
اگه ام ام اس سیم کارتت فعال نباشه (فرم را ارسال نکرده باشی یا از طریق E-Care فعال نکرده باشی) بازم میتونی از طریق ویترین ام ام اس بفرستی ؟

shamabady
Wednesday 3 December 2008, 14:00
ولی قیمت محصولات نسبتا بالاست
یه والپیپر ساده 150 تومن
بازی 250 تومن
کلیپ 150 تومن
تم 150 تومن
و........
حالا اگه یه چیزای اختصاصی باشه ارزش داره ولی همش چیزایی که تو اینترنت پر
البته فقط آرم ایرانسل رایگانه :4:

من استفاده کردم

ولی یه سؤال :
اگه ام ام اس سیم کارتت فعال نباشه (فرم را ارسال نکرده باشی یا از طریق e-care فعال نکرده باشی) بازم میتونی از طریق ویترین ام ام اس بفرستی ؟
خوب معلومه دیگه نباید بشه
ولی احتمالا بتونی از محصولات خود ویترین استفاده کنی

ShahabSAMSUNG
Wednesday 3 December 2008, 14:48
من استفاده کردم

ولی یه سؤال :
اگه ام ام اس سیم کارتت فعال نباشه (فرم را ارسال نکرده باشی یا از طریق e-care فعال نکرده باشی) بازم میتونی از طریق ویترین ام ام اس بفرستی ؟

فکر کنم امکانش باشه
چون مواردی که از ویترین ارسال میشه، منع قانونی نداره که نیاز به پیگیری داشته باشه

shamabady
Wednesday 3 December 2008, 16:30
فکر کنم امکانش باشه
چون مواردی که از ویترین ارسال میشه، منع قانونی نداره که نیاز به پیگیری داشته باشه
تو ویترین شما میتونید هر چی که دلتون بخواد با mms بفرستید
احتمالا کسانی که mms رو فعال نکردن فقط بتونن محصولات ویترین رو ارسال کنن و قادر به ارسال mms شخصی و مواردی که در آلبوم mms خود دارند نخواهند بود

TempesT
Monday 8 December 2008, 21:43
میگم این سایت ویترین هم باگ داره ها میرم تا 2 ثانیه توش میخوام کار کنم از نام کاربریم میندازه بیرون :4:

تا میخوام وارد شم ارورهای مختلفی میده و آخرشم هم تا وارد میشه میندازه بیرون :4:

ir_majhool
Monday 8 December 2008, 22:43
آقا تو ئیترین نمیتونم برم یه مدتی میشه

TempesT
Monday 22 December 2008, 02:33
اوه اوه اوه ...

یه سر برین سایت ویترین ...

کلاً ویترینشو عوض کرده ...

چقدر هم باحاله ...

ایول ایرانسل ...

http://vitrin.irancell.ir/

shyhan
Monday 22 December 2008, 11:17
خیلی قشنگه این عکسی که تو فلش انداخته اگه اشتباه نکنم پوستر یکی از جشنواره های ایرانسل بوده قبلا ؟

ranaactive
Monday 22 December 2008, 11:26
چه باحال شده.این عکسه انگار مال جشنواره زمستانی پارسال بود...

Nojavan.irani
Monday 22 December 2008, 11:47
میگم این سایت ویترین هم باگ داره ها میرم تا 2 ثانیه توش میخوام کار کنم از نام کاربریم میندازه بیرون :4:

تا میخوام وارد شم ارورهای مختلفی میده و آخرشم هم تا وارد میشه میندازه بیرون :4:

آقا این مشکلی که شما میگی برای من هم دو روزه که پیش میاد،آقایان باید تا به حال به این نکته پی برده باشند که سرور ویترین ایرانسل قادر به پاسخگویی به نیاز های سیل عظیم کاربران نیست!

Mehrdad.o
Thursday 25 December 2008, 11:37
جهت دریافت فهرست بهترین های ویترین، یک sms بدون متن به شماره های زیر ارسال کنید:

برای تصویر به 8441

برای لوگو ها 8442

برای تم ها 8443

برای تروتون ها 8444

برای پیام های متنی 8449

میلا‌د
Friday 26 December 2008, 04:22
سلام
میخواستم ببینم ایرانسل برای قسمت های «ارسال پیام کوتاه از طریق وب- با اینترنت sms بفرستید» و «ارسال mms از طریق وب- آسان تر و با امکان انتخاب بیشتر!» ای پی آی (API) هایی در نظر گرفته یا خواهد گرفت که برنامه نویس های وب بتونن در برنامه هاشون از اون ها استفاده کنن؟
ممنون

shamabady
Friday 26 December 2008, 06:48
سلام
میخواستم ببینم ایرانسل برای قسمت های «ارسال پیام کوتاه از طریق وب- با اینترنت sms بفرستید» و «ارسال mms از طریق وب- آسان تر و با امکان انتخاب بیشتر!» ای پی آی (api) هایی در نظر گرفته یا خواهد گرفت که برنامه نویس های وب بتونن در برنامه هاشون از اون ها استفاده کنن؟
ممنون

فعلا که همچین چیز هایی نداره
ولی فکر نکنم همچین سرویسی بده اگرم بده احتمالا شماره یا اشتراک های خاصی رو در نظر بگیره که از اون ها استفاده بشه

shyhan
Friday 26 December 2008, 06:53
سلام
میخواستم ببینم ایرانسل برای قسمت های «ارسال پیام کوتاه از طریق وب- با اینترنت sms بفرستید» و «ارسال mms از طریق وب- آسان تر و با امکان انتخاب بیشتر!» ای پی آی (API) هایی در نظر گرفته یا خواهد گرفت که برنامه نویس های وب بتونن در برنامه هاشون از اون ها استفاده کنن؟
ممنون
اگه منظورت اینه که API رو برای دیگران بزاره تا بقیه هم استفاده کنن ؟
100% چنین کاری نمیکنه چون کلی پول برنامه و حق لیسانس رو داده ،ولی اگه منظورت اینه که API رو در اختیار برنامه نویس های خودش قرار بده باز بستگی به شرکتی داره که نرم افزار ویترین رو بهشون داده که احتمالا هندی هست

API چیست؟(برای اونهایی که نمیدون)
API َمخفف Application Programming Interface مي‌باشد كه به معناي رابط برنامه‌سازي كاربردي است.
نام API به توابعي اطلاق مي‌شود كه در فايلهاي مختلف ويندوز مانند Advapi32.dll ، User32dll ، Ole32.dll ، Kernel32.dll ، Winmm.dll ، Winspool.drr ، Gdi32.dll ، Mpr.dll ، Netapi32.dll ، Sheu32.dll ، Rasapi32.dll ، Version.dll ، Wsock32.dll ، Comdlg32.dll، وجود دارند.
ويندوز براي صدها كار مختلف خود از اين تابع‌ها استفاده مي‌كند و برنامه‌هاي كاربردي نيز به طور متعدد از اين توابع استفاده مي‌كنند. به عنوان مثال در زبان برنامه‌نويسي ويژوال بيسيك هر خط كد را كه تايپ مي‌‌كنيد و بعد برنامه را Run مي‌كنيد، توسط توابع API كنترل مي‌شوند. هنگامي كه دستور Form1.Print را براي نمايش يك پيغام بر روي فرم صادر مي‌كند، در واقع ويژوال بيسيك در پشت صحنه از تابع API، Textout جهت نمايش اين پيغام استفاده مي‌كند و يا هنگامي كه از توابع رسم بيضي استفاده مي‌كنيد، درحقيقت از تابع API، Elliptic استفاده مي‌شود.
و همچنين توابع ديگر، حركت ماوس، صفحه كليد، رنگها، دكمه‌ها، منوها و صدها عمليات ديگر.

علت استفاده از توابع API در برنامه‌نويسي
دلايل استفاده از توابع API در زبانهاي مختلف برنامه‌نويسي مي‌تواند اين باشد كه:
1. APIتوابع به دليل آنكه در فايلهاي dll هر سيستم عامل ويندوز مي‌باشد و در هر مكان مانند يكديگر مي‌باشند پس نيازي به ارائه آن فايل dll در نسخه برنامه نمي‌باشد و درنتيجه حجم نسخه كم مي‌شود و درضمن سنديت برنامه نيز بيشتر مي‌شود و مي‌توان گفت كه شما از منابع ويندوز به نحو احسن استفاده كرده‌ايد.
2. نسخه‌هاي ويندوز به طور مداوم تغيير مي كند ولي به دليل آنكه سازندگان هميشه حالتي را در نظر مي‌‌گيرند كه نسخه‌هاي قبلي را نيز پشتيباني كند. درنتيجه اگر شما برنامه‌اي را به كمك توابع API بنويسيد با تغیير نسخه ويندوز نيازي به تغيیر جدي در توابع API نمي‌باشد.
3. بيشتر زبانهاي برنامه‌نويسي (به‌خصوص زبانهاي تحت ويندوز كه خود به صورت پنهان از توابع API استفاده مي‌كنند، ممكن است به علت محدوديتهایي نتوانند تمام امكانات توابع را در اختيار قرا دهند. شما با دسترسي مستقيم به توابع مي‌توانيد از حداكثر قابليتهاي تابع استفاده كنيد.
4. در بعضي از زبانهاي برنامه‌نويسي براي آنكه بتوان يك حالت را بوجود آورد و يا كار مشخصي را انجام داد، بايد كدهای زيادي بنويسيم و يا در زمان خطاگيري مدت زيادي را صرف كنيم و به طور حتم كاربر استفاده‌كننده از برنامه شما نيز بايد زمان بيشتري را براي گرفتن جواب صرف كند. اين موارد ذكر شده هر كدام به نوبه خود مي‌توانند از محبوبيت، قدرتمند و خوانابودن برنامه بكاهند. ولي توابع API به دليل آنكه روتين شده و از قبل نوشته شده مي‌باشند پس فقط كافيست تابع را فراخواني كنيم و به آن ورودي دهيم و خروجي مورد نظر خود را دريافت كنيم.

میلا‌د
Friday 26 December 2008, 07:12
سلام
این که گفتید «100% چنین کاری نمیکنه چون کلی پول برنامه و حق لیسانس رو داده» مثل این میمونه که بگی مخابرات یه کیوسک تلفن گزاشته کلی هم هزینه کرده پس معنی نداره که بیاد به دیگران خط تلفن بده.

میلا‌د
Friday 26 December 2008, 07:25
فعلا که همچین چیز هایی نداره
ولی فکر نکنم همچین سرویسی بده اگرم بده احتمالا شماره یا اشتراک های خاصی رو در نظر بگیره که از اون ها استفاده بشه
سلام
ممنون، اما این که همچین امکانی اضافه کنه به نظر من محتمل تره، چون ایرانسل هدفش جلب مشتری بیشتره و استفاده بیشتر از خدماتشه.
تنها علتی که به نظر من میتونه جلو این کارو بگیره این هست که محدودیت هایی توسط مخابرات وجود داشته باشه چون در حال حاضر مخابرات داره از طریق شماره های اختصاصی اس ام اس خودش این کارو انجام میده (شماره های مخصوص اس ام اس که توی خیلی برنامه های تلویزیون هم اعلام میشه).

shyhan
Friday 26 December 2008, 08:14
سلام
این که گفتید «100% چنین کاری نمیکنه چون کلی پول برنامه و حق لیسانس رو داده» مثل این میمونه که بگی مخابرات یه کیوسک تلفن گزاشته کلی هم هزینه کرده پس معنی نداره که بیاد به دیگران خط تلفن بده.

اینکه شما داری در مورد تلفن میگی ،تلفن یه چیز عمومی هست و مخابرات از طریق واگذار کردن تلفن و اخذ درآمد های مربوز به اون خودش رو میچرخونه ولی خودتون میدونید که نرمافزار یه چیز دیگست شاید اون شرکتی که این نرمافزار رو فروخته تو حق لیسانس و گارانتی این شرط رو قید کرده باشه که واگذار کردن قسمت های برنامه و یا اینترفیس های مربوطه حق لیسانس و گارانتی رو سلب میکنه،و شاید هم چند وقته دیگه از طریق چند پیمانکار مخابرات که مثلا مگافا و غیره رو داره اقدام به چنین کاری کنه

میلا‌د
Friday 26 December 2008, 08:40
سلام
شما متوجه نشدید.
ببینید الان هم یک نفر اگه بخواد و وقت بزاره میتونه به عنوان مثال یه کلاس بنویسه و از توی نرم افزار خودش دسترسی ایجاد کنه به این پرتال.
اما این کار خیلی سختره نصبت به این که مثلا ایرانسل یک سری ای پی پی آي مشخص در اختیارت قرار بده تا این کارو انجام بدی.
به این صورت که مثلا به جای این که لازم باشه شما شخصا بیاید وارد سایت vitrin.irancell.ir بشید از طریق یه کلاس واسطه که مینویسی این امکان را ایجاد میکنه که به جای شما سرورت این کارو انجام بده و فقط نتایجش را برای شما بفرسته در واقع این کارو از حالت دستی به حالت اتوماتیک در میاری، مثلا شما میخوای ۱۰ تا اس ام اس بزنی به ده نفر به جای اینکه ۱۰ بار این کارو دستی انجام بدی خود نرم افزارت از راه دور اطلاعاتو به سرور ایرانسل ارسال میکنه.
در ساده ترین حالت مثلا ایرانسل یک لینک میتونه به شما بده که شما با ارسال اطلاعات به این لینک اس ام اس را ارسال کنی، این ساده ترین راهه به عنوان مثال.

shyhan
Monday 29 December 2008, 00:45
sharmandeh farsi nadarm:thme vitrin bazam taghir kard vathme vitrin be thme moharam taghir kard

ranaactive
Monday 29 December 2008, 12:03
چه محصولایی تو ویترین هدیه دارن؟؟من یه تم،یه زنگ و یه عکس خریدم ولی هدایای پیشنهادی خالیه...

it30t
Monday 29 December 2008, 13:39
چيزهايي كه در ويترين ايرانسل هست خيلي سطح پايين هست در حقيقت اينها توي اينترنت به وفور هست و چرا بايد براش پول بديم چيزي كه رايگان در اينترنت وجود داره
بهتر بود ايرانسل از ويترين به جاي يك هدف تجاري يه هدف سرگرم كننده مي گذاشت

واقعا كه پول چقدر همه چيزهاي جالب را از بين مي بره

MTNIrancell
Monday 29 December 2008, 22:37
محصولات جدید ویترین

قابل اجرا با Excel 2003

ranaactive
Tuesday 30 December 2008, 21:54
ولی به امتحان این مدل از تکنولوژی می ارزه
کاش میشد یه محصول رو خرید و به جای اینکه به شماره خودت بفرسته به یکی دیگه بفرسته ولی از شماره خودت پول کم کنه یه چیزی مثل هدیه

Vahooli
Tuesday 30 December 2008, 22:28
سرویس های متنیش بد نیست من از بعضی هاش استفاده می کنم ...

nader324
Tuesday 30 December 2008, 22:47
ولی به امتحان این مدل از تکنولوژی می ارزه
کاش میشد یه محصول رو خرید و به جای اینکه به شماره خودت بفرسته به یکی دیگه بفرسته ولی از شماره خودت پول کم کنه یه چیزی مثل هدیه

خوب اینکارو دقیقا واسه محصولات چند رسانه ای میشه انجام داد
از طریق سایت که وارد میشید وقتی خرید رو بزنی میتونی شماره ایرانسل مورد نظرت رو بنویسی

Arman
Tuesday 30 December 2008, 22:50
به نظرم بهترين راه واسه عموميت يافتن اين سرويس پايين آوردن قيمت هاست خداييش يك متن مثل شعر يا فال 35 تومن نمي ارزه .مهمترين نقطع قوت ويترين سرويس هاي متنيش وگرنه فايل هاي تصويري و تم تو اينترنت پر

دوستان شما هم تو رفتن به سايت ويترين دچار مشكليد من كه هر كاري ميكنم و رمز ميدم دوباره من برميگردونه صفحه اصلي

Vahooli
Tuesday 30 December 2008, 22:51
درسته باید ارزون کنه ...

نه من مشکلی ندارم .یه بار کوکی هات رو پاک کن ....

ranaactive
Wednesday 31 December 2008, 12:33
خوب اینکارو دقیقا واسه محصولات چند رسانه ای میشه انجام داد
از طریق سایت که وارد میشید وقتی خرید رو بزنی میتونی شماره ایرانسل مورد نظرت رو بنویسی

بله اونو که میدونم منظورم این بود که طرف کلا پولی بابت محصول نده.اون هدیه ای که گذاشته من فقط پول محصول رو میدم.پول دانلود اون محصول دیگه از من کم نمیشه که از دوستم کم میشه.منظورم این بود که کلا هیچ خرجی واسه دوست من نداشته باشه...آخه این چه هدیه ایه که نصف پولش رو خود طرف باید بده:4:

IMMOЯTAL
Thursday 1 January 2009, 20:54
تعرفه ی ارسال ام ام اس از طریق ویترین کمتره؟
کسانی که ام ام اس رو با فرم فعال کردند میتونند از طریق ویترین عکس های شخصی هم ارسال کنند؟

ranaactive
Thursday 1 January 2009, 21:08
تعرفه ی ارسال ام ام اس از طریق ویترین کمتره؟
کسانی که ام ام اس رو با فرم فعال کردند میتونند از طریق ویترین عکس های شخصی هم ارسال کنند؟

نه قیمتش که همونه ولی از سه تایی که من تا حالا سند کردم دوتاش رسیده.عکس هم میتونید ارسال کنید و اول باید عکس رو در آلبوم قرار بدین
موفق باشید

yasget
Friday 2 January 2009, 14:07
بله اونو که میدونم منظورم این بود که طرف کلا پولی بابت محصول نده.اون هدیه ای که گذاشته من فقط پول محصول رو میدم.پول دانلود اون محصول دیگه از من کم نمیشه که از دوستم کم میشه.منظورم این بود که کلا هیچ خرجی واسه دوست من نداشته باشه...آخه این چه هدیه ایه که نصف پولش رو خود طرف باید بده:4:

دانلود محصول از ویترین که هزینه نداره !
شما وقتی محصول رو می خری یعنی می تونی اون رو رایگان رو گوشیت دانلود کنی دیگه

Tehranshahr
Friday 2 January 2009, 18:09

بازدید از ویترین با gprs رایگانه

پس هر داده ای هم که تبادل بشه رایگانه

در نتیجه هیچ پولی از دوست شما کم نمیشه!

sina08
Friday 9 January 2009, 10:27
من کماکان مشکل ورود به ویترین رو دارم.پس کی درست میشه؟؟؟؟

neda_alone
Friday 30 January 2009, 12:50
بازدید از ویترین با gprs رایگانه

پس هر داده ای هم که تبادل بشه رایگانه

در نتیجه هیچ پولی از دوست شما کم نمیشه!

بچه ها مطوئن هستید بازدید از ویترین با gprs رایگانه ؟؟؟؟ من نرم یه وقت هر چس شارژ داشتم از بین بره ؟؟؟؟؟

Captain
Friday 30 January 2009, 15:29
بچه ها مطوئن هستید بازدید از ویترین با gprs رایگانه ؟؟؟؟ من نرم یه وقت هر چس شارژ داشتم از بین بره ؟؟؟؟؟

از طریق خطوط ایرانسل بازدید از ویترین رایگانه!

:96:

Tehranshahr
Friday 30 January 2009, 22:14
ویترین آپدیت شده.
مثلا توی بخش ارسال SMS میشه شماره رو تو قالب csv بهش داد ، یعنی میشه SMS گروهی فرستاد!؟

aliascell
Saturday 31 January 2009, 02:46
واسه استفاده رایگان از ویترین با مرورگر اصلی خو گوشی باید رفت نه با مثلا operaMINI

Captain
Saturday 31 January 2009, 04:44
واسه استفاده رایگان از ویترین با مرورگر اصلی خو گوشی باید رفت نه با مثلا operamini

علتش ریدایرکت کردن این مرور گره

علت این که با این مرور گر صفحات کم حجم میشن همنیه!

mohamad-hossin
Saturday 31 January 2009, 19:58
می گم مشکل عدم دریافت محصولات ویترین با شماره های 0937 برطرف نشد؟ درضمن کد۷۷۷ برای آهنگ پیشواز تو این شماره ها کار نمی کرد

nader324
Saturday 31 January 2009, 20:16
می گم مشکل عدم دریافت محصولات ویترین با شماره های 0937 برطرف نشد؟ درضمن کد۷۷۷ برای آهنگ پیشواز تو این شماره ها کار نمی کرد
ویترین با 0937 مشکلی نداره اگه مثل من سیم کارتت مشکل داره باید زنگ بزنی 140 و فرم پیگیری پر کنی
فقط روز قبلش یه اس ام اس بزن 8282 یه محصول درخواست کن ساعتشم یادت باشه که به اوپراتور بگی چه ساعتی محصول درخواست کردی
واسه درست شدنشم عجله نکن فقط باید هر 2 روز یه بار زنگ بزن140 و فرمت چک کن . حداقل 2 هفته بعد درست میشه

smohsen
Sunday 1 February 2009, 22:43
آقا جریان این
" متاسفانه به دلیل عدم فعالیت، از حساب خود خارج شده اید. لطفاً مجدداً وارد سیستم شوید"
چیه؟
برای دو حساب من این اتفاق افتاده
اس ام اس که کار نمی کنه خیر سر ایرانسل عزیز ، گفتم از ویترین اس ام اس بدم که اونم همش این ارور رو میده و وارد نمیشه
یکیتون بگه جریان این چیه

nader324
Sunday 1 February 2009, 23:07
Clear History بکن احتمال زیاد حل میشه

Handoff
Sunday 1 February 2009, 23:09
آقا جریان این
" متاسفانه به دلیل عدم فعالیت، از حساب خود خارج شده اید. لطفاً مجدداً وارد سیستم شوید"
چیه؟
برای دو حساب من این اتفاق افتاده
اس ام اس که کار نمی کنه خیر سر ایرانسل عزیز ، گفتم از ویترین اس ام اس بدم که اونم همش این ارور رو میده و وارد نمیشه
یکیتون بگه جریان این چیه

مشکل از طراحی سایته.

من خودم از ویترین زیاد mms میفرستم. بعضی وقت ها وسط کار میندازدم بیرون و مجبورم دوباره وارد بشم .البته بالاخره کارم رو انجام میدم.

اگر کوکی های سایت رو پاک کنی شاید درست بشه.

Handoff
Tuesday 3 February 2009, 20:57
چرا این محصولات رایگان ویترین (بمناسیت دهه فجر) فقط برای اعتباری هاست؟!!

من الان با خط دائمی که وارد میشم هیچ محصول رایگانی نیست ولی برای اعتباری ها هست !!

از بچه های دائمی کسی تو ویترینش محصول رایگان هست ؟

Captain
Wednesday 4 February 2009, 02:32
چرا این محصولات رایگان ویترین (بمناسیت دهه فجر) فقط برای اعتباری هاست؟!!

من الان با خط دائمی که وارد میشم هیچ محصول رایگانی نیست ولی برای اعتباری ها هست !!

از بچه های دائمی کسی تو ویترینش محصول رایگان هست ؟

تست کردم,برای من هم هیچ محصول رایگانی نیست.

Arman
Monday 9 February 2009, 20:53
چند لحظه پيش ايرانسل بهم پيام داد كه با سرويس جديد ويترين پيام انبوه فرستاد براي 100 نفر و هر پيام هم 10 تومن

Handoff
Wednesday 11 February 2009, 21:26
الان ایرانسل با WAP push یه ویدیوی تبلیغاتی در مورد ویترین فرستاد

فکر کنم همون تبلیغیه که از تلویزیون هم پخش میشه !

اینم آدرسش: http://85.185.37.13:8989/wappush571.3gp

SaMiR
Thursday 12 February 2009, 03:08
امشب 6 تا mms از ویترین ارسال کردم فقط یکی رسید !! ولی هزینه هر 6 تا کم شد ! چرا mms های ارسالی با ویترین اینجوریه ؟!

msmusic2
Thursday 12 February 2009, 09:15
سرویس mms کلا همینه با خوده گوشیم نمیره چه برسه با ویترین!

Amir2085
Thursday 12 February 2009, 09:53
الان ایرانسل با wap push یه ویدیوی تبلیغاتی در مورد ویترین فرستاد

فکر کنم همون تبلیغیه که از تلویزیون هم پخش میشه !

اینم آدرسش: http://85.185.37.13:8989/wappush571.3gp

توجه داشته باشيد پورت 8989 ويترين پوليه دهه فجر هم وپ پوش 509 رو فرستادن كه ادرس اون هم از همين پورت بود و از خيلي ها 200 تومن پروند

S M X R
Thursday 12 February 2009, 14:05
امشب 6 تا mms از ویترین ارسال کردم فقط یکی رسید !! ولی هزینه هر 6 تا کم شد ! چرا mms های ارسالی با ویترین اینجوریه ؟!

یادتون نره که تو جشنواره زمستانی به ازایه ارسال هر ام ام اس یه ام ام اس رایگان میشه.

SaMiR
Thursday 12 February 2009, 15:56
یادتون نره که تو جشنواره زمستانی به ازایه ارسال هر ام ام اس یه ام ام اس رایگان میشه.

نرسیدنش یه طرف برای 6 تا mms از حسابم 540 تومن کم کرد . حالا چطوری این هزینه محاسبه شده در حالی که هر 6 تا mms حجم هاشون هر کدام کمتر از 30kb بود ؟؟؟

nader324
Thursday 12 February 2009, 18:14
نرسیدنش یه طرف برای 6 تا mms از حسابم 540 تومن کم کرد . حالا جناب راستگو چطوری این هزینه محاسبه شده در حالی که هر 6 تا mms حجم هاشون هر کدام کمتر از 30kb بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز
قیمت هر ام ام اس ارسالی از طریق ویترین 32 تومن هست که 6تا 32 تومن میشه 196 تومن پس 540 تومن اگه کم شده که احتمال زیاد نشده میتونی بری پیگیری کنی از طریق 140
من خودم توی این 3 روز 15 تا ام ام اس از ویترین ارسال کردم 11 تا رسیده حالا نمیدونم دیگه حساب شما چجوری بوده؟
مطمئنی سرویس ام ام اس شما فعال هست؟
راستی قانون هر ام ام اس یک ام ام اس رایگان در مورد ارسال از طریق ویترین صدق نمیکنه

SaMiR
Thursday 12 February 2009, 20:37
دوست عزیز
قیمت هر ام ام اس ارسالی از طریق ویترین 32 تومن هست که 6تا 32 تومن میشه 196 تومن پس 540 تومن اگه کم شده که احتمال زیاد نشده میتونی بری پیگیری کنی از طریق 140
من خودم توی این 3 روز 15 تا ام ام اس از ویترین ارسال کردم 11 تا رسیده حالا نمیدونم دیگه حساب شما چجوری بوده؟
مطمئنی سرویس ام ام اس شما فعال هست؟
راستی قانون هر ام ام اس یک ام ام اس رایگان در مورد ارسال از طریق ویترین صدق نمیکنه

حتما حساب کردم که می گم 540 تومن کم کرده . بله mms خطم از همون روز های اول فعال سازی مجدد mms فعال کردم . دیگه نه ارزش داره نه اهمیت که پیگیری کنم چون بخوام حداقل 2 دفعه با 140 تماس بگیرم باید 120 پول تماس بدم دفعه ی اول میگه فرم پر می کنم براتون دفعه ی دوم می گه دوباره فرم پر می کنم براتون :211: + حداقل 30 دقیقه معطلی پشت خط !

Bikhial
Thursday 12 February 2009, 21:27

من امتحان کردم دقیقا صدق میکنه!!
ضمنا من دیشب یه ام ام اس 250 کیلو بایتی از ویترین فرستادم(متن+عکس)
ولی فقط 5 کیلوبایتش رسید,یعنی فقط متنش امد,حالا من موندم این وسط چه بلایی سر عکسش امده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:169:

ranaactive
Saturday 14 February 2009, 20:39
من امتحان کردم دقیقا صدق میکنه!!
ضمنا من دیشب یه ام ام اس 250 کیلو بایتی از ویترین فرستادم(متن+عکس)
ولی فقط 5 کیلوبایتش رسید,یعنی فقط متنش امد,حالا من موندم این وسط چه بلایی سر عکسش امده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:169:

مثل اینکه به طور کامل راه نیفتاده...اگه فقط عکس ارسال کنید از هر سه تا یکی میره!

Bikhial
Saturday 21 February 2009, 15:58
این 2 روزه که وقتی از ویترین ام ام اس میفرستم,بعد وقتی که میرم گزارش های ام ام اس های ارسالیم رو نگاه کنم,
این پیام رو میده:در این دوره mms فرستاده نشده است؟؟؟!!
در صورتی که پولو ازم کم میکنه ولی ام ام اسم به دست گیرنده نمیرسه؟؟؟
کسی دلیلشو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ir_majhool
Saturday 21 February 2009, 18:05
سلام واسه ما که اینطوری نشده
راستی اون روشی که بهتون گفتم تو ویترین هر mms که واسطون ارسال میشه رو میتونین در آلبوم ویترینتون ذخیره کنین را فعال کردین
خیلی باحاله
تو بالای جایی که باید شماره تلفن دوستتو بنویسی نوشته مقصد ارسال که اگه کلیک کنی یه پنجره وامیشه بقیه توضیحات توش نوشته

ir_majhool
Saturday 21 February 2009, 18:10
اااااه
من الان رفتم تو ویترینم تو قسمت mms نوشته شماره مشترک در حال تعلیق است
حالا بگین این یعنی چی ؟؟؟؟؟

Handoff
Saturday 21 February 2009, 18:57
اااااه
من الان رفتم تو ویترینم تو قسمت mms نوشته شماره مشترک در حال تعلیق است
حالا بگین این یعنی چی ؟؟؟؟؟

الکیه . سیستم قاطی کرده . چند دقیقه بعدش امتحان کنی احتمالا درست شده.
برای من چند بار اینجوری شده بود ، بعد چند دقیقه خودش درست میشه

وقتی اینجوری مییشه توی E-care هم نمیشه رفت

Handoff
Saturday 21 February 2009, 19:01
این 2 روزه که وقتی از ویترین ام ام اس میفرستم,بعد وقتی که میرم گزارش های ام ام اس های ارسالیم رو نگاه کنم,
این پیام رو میده:در این دوره mms فرستاده نشده است؟؟؟!!
در صورتی که پولو ازم کم میکنه ولی ام ام اسم به دست گیرنده نمیرسه؟؟؟
کسی دلیلشو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای من وقتی به یه شماره 937 mms میفرستادم اینجوری بود ولی به یه شماره دیگه که میفرستادم توی قسمت گزارشات میومد

ir_majhool
Sunday 22 February 2009, 20:19
الکیه . سیستم قاطی کرده . چند دقیقه بعدش امتحان کنی احتمالا درست شده.
برای من چند بار اینجوری شده بود ، بعد چند دقیقه خودش درست میشه

وقتی اینجوری مییشه توی E-care هم نمیشه رفت

ای ول دمت قیییییژ درست شد
دیروز تو ecaram نمیتونستم برم

TempesT
Tuesday 24 February 2009, 20:35
Wappushhaye امروز ایرانسل :

http://85.185.37.13:8989/wappush649.3gp

http://85.185.37.13:8989/wappush651.3gp

Arman
Wednesday 25 February 2009, 17:58
wappushhaye امروز ایرانسل :

http://85.185.37.13:8989/wappush649.3gp

http://85.185.37.13:8989/wappush651.3gp

اما با توجه به پولي شدن اصلا نميصرفه كه آْنرا دانلود كنيم

shoeib
Wednesday 11 March 2009, 22:25
ایرانسل که دیگه واسه همه چی پول میگیره!
ایم وپپوشا هم به هیچ دردی نمیخوره. کیفیتشم پایینه. بعد پولم میگیرن؟

mohamad-hossin
Thursday 12 March 2009, 17:45
ایرانسل محصولات چند رسانه ای بیخودی و قدیمیش قابل دریافت است ولی محصولات چند رسانه ای جدیدش بخصوص تصاویرش پیغام محصول در دسترس نیست می دهد بجز تصاویر نوروزیش این پیغام یعنی محصول دیگه ارایه نمی شود یا فعلا در دسترس نیست؟!! نمونه 2100600 به بالا در ضمن من ازهرسه طریق gprs و کامپیتوترو کد امتحان کرده ام

Tehranshahr
Friday 13 March 2009, 00:13
امیدوارم بشه برای عید sms گروهی ارسال کرد و سرویس نترکیده باشه!!

mrmq
Friday 13 March 2009, 02:06
براي wappush پول كم ميكنه راستي ايرانسل چرا اين پيام هارو از طريق mms ارسال نميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamad-hossin
Friday 13 March 2009, 12:34
چرا محصولات و تصاویرgif(متحرک) ویترین روی بعضی گوشیها با وجود پشتیبانی گوشی از این محصولات دریافت نمی شود و پیغام محصول مورد نظر با گوشی شما سازگار نمی باشد می دهد

S M X R
Friday 13 March 2009, 12:50
براي wappush پول كم ميكنه راستي ايرانسل چرا اين پيام هارو از طريق mms ارسال نميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 علت ممکنه داشته باشه :

1- هنوز خودشم میدونه ام ام اس بدرستی کار نمیکنه.

2- اینجوری پول دانلود هم ازت کم میکنه.

من خودم یه برنامه گرفتم علاوه بر 500 تومان پول برنامه پول دانلود هم ازم کم کرد چیزی حدود 1500 تومان شد.

ir_majhool
Sunday 15 March 2009, 17:03
آقا من از ویترین دریافت اخبار رو فعال کردم 210 تومنم ازم کم کرد ولی خبری از sms های خبری نیست

mohamad-hossin
Thursday 19 March 2009, 11:12
می گم ویترین امروز نه ازطریق سایت ونه ازطریق کد محصولات ارایه نمی کند و ارور مشغول بودن سیستم می دهد برای همه اینجوریه در ضمن من سیم کارتمم شارژ دارد و پیغام شارژ نبودن سیم کارت و مشغول بودن سیستم می دهد

Johnny_23
Thursday 19 March 2009, 12:24
می گم ویترین امروز نه ازطریق سایت ونه ازطریق کد محصولات ارایه نمی کند و ارور مشغول بودن سیستم می دهد برای همه اینجوریه در ضمن من سیم کارتمم شارژ دارد و پیغام شارژ نبودن سیم کارت و مشغول بودن سیستم می دهد

گويا امروز 29 اسفند از همون ساعات اوليه صبح خيلي ترافيك داشته
منم از ساعت 1 بامداد تا 3 بامداد اين كارو كردم نتونستم وارد بخش ها بشم
چه بخش كنترل حساب اينترنتي چه بخش ويترين و چه بخش آهنگ پيشواز
تازه يه مشكلاتي داشت كه داشتم شاخ در مي آوردم ميگفتن يوزر نيم و پسورد اشتباهه اما الان درست شد

mohamad-hossin
Saturday 11 April 2009, 12:20
می گم ویترین متنی دو روزه قطع است و پیغام service not avilable shortcode ‎ دراضای ارسال کدهای متنی درست‎ ‎ می دهد نکنه کدهای متنی ویترین برای همیشه قطع شده با توجه به مطالب جشنواره جدیدفکر کنم دیگه ویترین متنی نداریم

ehsan.sh
Friday 8 May 2009, 12:09
به اطلاع کلیه کاربران میرسانیم....
به احتمال زیاد در پی همکاری کلوپ با ویترین ،انتخاب شده و اکنون ما نیازمند 5-6 موزیک(mp3- or- midi) و 4-5 عکس ثابت یا متحرک می باشیم(برای نمونه ی کار)... لطفا محتوا های در خواست شده را پست نمایید...
شرایط:
باید کار خودتان باشد و یا مشکل کپی رایت نداشته باشد...
*-*-*-*-*-*-*-*-
توجه نمایید که با وحید هماهنگی شده و این متن را گذاشتیم...(لطفا تا آخر وقت یکشنبه محتوا های خود را بفرستید...)
سایر توضیحات بعدا گفته خواهد شد...

S M X R
Friday 8 May 2009, 12:17
یه چند تایی موزیک midi اینجا گذاشتم ببین چه جوریه؟

http://www.iranops.com/forum-39/thread-1281/page-3#post52091

یا

http://www.iranops.com/52091-post23.html

ehsan.sh
Friday 8 May 2009, 21:47
بیشتر نظر من رو mp3 هست...اگه کسی از این نوع آهنگ ها داره بده...آهنگ های آرشا هم خوبه اما نمیشه دانلود کرد میگه فایل پیدا نشده اگه کسی واسه آرشا رو داره بده....بعد برم ازش اجازه بگیرم...

ir_majhool
Saturday 9 May 2009, 09:09
کلوپ حیاتی دوباره یافت.
منتظر باشید.
راستی فایل های ارسالی با نام کی در ویترین قرار میگیره
من تم دارم نمیشه فرستاد

S M X R
Saturday 9 May 2009, 09:26
اینم دو تا زنگ خور mp3 :

http://www.iranops.com/forum-39/thread-1281/page-3#post52091

یا

http://www.iranops.com/53731-post24.html

ir_majhool
Saturday 9 May 2009, 13:54
اقا اون نرم افزارای مخصوص ویترین و انتقال اعتبار رو که یادتون هست.صاحبش کی بود.اونم بدین به ویترین.
تازه سعی کنین قیمتش از سایر محصولات شرکت های دیگه کمتر در بیاد

ehsan.sh
Saturday 9 May 2009, 14:38
quote=ir_majhool;53750]اقا اون نرم افزارای مخصوص ویترین و انتقال اعتبار رو که یادتون هست.صاحبش کی بود.اونم بدین به ویترین.
تازه سعی کنین قیمتش از سایر محصولات شرکت های دیگه کمتر در بیاد[/quote]
((: دی!
عزیزم یکم فیکر می کردی میدیدی هر 2 این نرم افزار ها کار های خودم بود....!!!
-*-*-*-*-*
دوستان توجه داشته باشید از الان می تونید همه چی بدید....حتی پیام های متنی!
قیمت هاش بد نیست مثلا کلیپ ودیویی خیلی خوبش8000 تومن!
ام پی تری 3000 تومان و...!!!

vagrik
Monday 29 June 2009, 15:24
یادش بخیر... دقیقا یک سال پیش این پست رو گذاشته بودم... در اینجا: لینک (http://www.iranops.com/forum-15/thread-36/page-15#post16145)

ايرانسل كی اينجوری نبود؟ كی بد قول نبود؟

حتما ويترين مجانی كه ايرانسل خدماتش رو ارائه نمی‌ده!!! هر وقت اينترنت (همان Gprs) مجانی بود، آنتن‌های ايرانسل به طور كامل قطع و يا كل Gprs قطع میشد، اونوقت كه تماس می‌گرفتی، می‌گفتن كه شلوغه!!! آخه من نميدونم، اين همه كشور كه رفتم، كسی شكايت سرعت يا قطعی نكرد، اونوقت اينجا تو روز معموليش هم (طبق تستی كه گرفتم) وقتی شروع به دانلود می‌كنی، بعد از دقيقا 1-1.5 مگابايت، سرعت كاملا قطع شده، سپس دانلود از اول شروع می‌شه!!!
يا برای اس ام اس های رايگان، اصلا اس ام اسی نمی‌تونه آدم بفرسته كه حالا رايگان باشه، يا غير رايگان!!!
من به شما اميدواری می‌دم كه فعلا باز صبر كنيد تا اين ويترين قشنگ ايرانسل هم از مجانی بودن در بياد، بعدا می‌فهميد كه چه سرعتی و چه خدماتی ارائه می‌ده اين ويترين زرد رنگ ايرانسل!!!

یادش بخیر... هر چی ما پیشگویی میکردیم، درست از آب درمیومد...

ir_majhool
Tuesday 30 June 2009, 08:18
تو سایت ویترین نوشته ارسال فیلم و موسیقی بزودی.اونا چیستند پس ؟ قبلا مگه نمیشد فیلم از ویترین گرفت ؟

Arman
Tuesday 30 June 2009, 14:26
تو سایت ویترین نوشته ارسال فیلم و موسیقی بزودی.اونا چیستند پس ؟ قبلا مگه نمیشد فیلم از ویترین گرفت ؟

اين قسمت رو خيلي وقت هست تو سايت هست و دبگه از بزودي خيلي گذشته اگه اشتباه نكنم يك سالي ميشه زده به زودي

milad irancelly
Wednesday 1 July 2009, 00:03
ویترین هم از 21خرداد تا حالا کلا تعطیله:254:

S M X R
Friday 26 February 2010, 15:38
برای منو بعضیا اس ام اس اومده که بازی گوشی همراه برنده شدید برای دریافت به سایت vitrin.irancell.ir سر بزنید

میرم تو هدایای پیشنهادی موقع دریافت میگه اینقدر پولشه موافقی ؟:217:

این دیگه چه وضعشه

ir_majhool
Friday 26 February 2010, 22:17
آره واسه منم بود ولی درست شد.
البته خوب بگرد شاید نوشته باشه مجانی اون دورو برا.

IDn
Thursday 17 June 2010, 13:43
ویترین (http://vitrin.irancell.ir/cgi-bin/Web/HomePage/MTNIPortal) چه عوض شده :4:

hadijamalo
Tuesday 22 June 2010, 22:56
دوستان چرا از سایت ویترین اس ام اس ارسال نمیشه این خدمات ایرانسلم که هر وقت زنگ مسزنیم3 ساعت پشت خط میمونیم نمی دونید چرا اینطوری شده sms ها بعد از 1ساعت و 45 دقیقه میرسن به مقصد با ویترین الان 1 هفتست

hadijamalo
Thursday 24 June 2010, 19:59
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟

AminJoJo
Thursday 24 June 2010, 22:23
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟

شما فقط از ویترین مشکل دارید ؟

یعنی با خود گوشی میفرستید سریع میرسه ؟

silver
Tuesday 3 August 2010, 00:42
با سلام حساب ویترین من قفل شده است و نمیتوانم قفل ان را باز کنم چون پاسخ سوال راهنما را فراموش کرده ام و با 700 نیز تماس گرفتم ولی مشکلم حل نشد به نمایندگی هم رفتم ولی بازم نشد لطفا شما راه حلی بگویید البته بجز 700 چون این شماره بجز وقت تلف کردن چیز دیگری نیست در ضمن این سایت هم خیلی مسخره است اصلا معلوم نیست از کجا باید سوالمان را مطرح کنیم حداقل یک جایی را در سایت مشخص کنید تا هم اعضا و هم سایر افراد بتوانند مشکلاتشان را به راحتی مطرح کنند مثلا بخش تماس با ما تا همش سایت نگوید شما اجازه دسترسی ندارید و باید عضو شوید اگر نمیتوانید جوابگوی مشکلات مردم باشید بهتر است این سایت را ببندید.

ehsan.sh
Tuesday 3 August 2010, 03:36
يه اس خالي به 130 بده!همين!دي!

shamabady
Tuesday 3 August 2010, 11:28
يه اس خالي به 130 بده!همين!دي!

زمانی با اس ام اس به 130 رمز فرستاده میشه که حساب قفل نشده باشه رمزم که بفرسته باز حساب قفل و نمیشه وارد شد
فقط یک راه هست اونم تماس با 700

در ضمن این سایت هم خیلی مسخره است اصلا معلوم نیست از کجا باید سوالمان را مطرح کنیم حداقل یک جایی را در سایت مشخص کنید تا هم اعضا و هم سایر افراد بتوانند مشکلاتشان را به راحتی مطرح کنند مثلا بخش تماس با ما تا همش سایت نگوید شما اجازه دسترسی ندارید و باید عضو شوید اگر نمیتوانید جوابگوی مشکلات مردم باشید بهتر است این سایت را ببندید.

دوست من این سایت پشتیبانی رسمی ایرانسل نیست که بخواد تعهدی در مورد مشترکینش داشته باشه این جا یک فروم مثل تمام فروم های داخل اینترنت که برای تبادل اطلاعات و حل مشکلات هموطنان در حد امکانه
این جوری همه همه سوال ها و جواب ها رو میبینند و اگر مشکلشون رو کسی دیگه ای قبلا داشته میتونند سریع تر از اون جواب برای حل مشکلشون استفاده کنند و یا افرادی که میان میتونند سوالات بقیه رو اگه بلاد بودند جواب بدند
سیستم تماس با ما برای پشتیبانی یک شرکت به درد میخوره که یک سری افراد باشند که از طرف شرکت جواب بدند که ایرانسل این مورد رو هم داره که برای استفاده از اون میتونید به این آدرس برید
http://irancell.ir/Layer2/Forms/Contact_form.aspx
این مورد تو کنترل حساب اینترنتی هم هست که خوب برای شما قفل شده :4:

ehsan.sh
Tuesday 3 August 2010, 14:05
حساب من بلوك شده بود اس دادم 130 اومد ،حالا دگ نمي دونم

elham.
Saturday 21 August 2010, 11:42
سلام من يه خط اعتباري ايرانسل دارم ولي همه چيزش غير فعاله اعصابم خرد كرده.نه اهنگ پيشوازش فعال ميشه.نه سرويس خط به خطش.حتي با 700 هم نميتونم تماس بگيرم يكي به من بگه بايد چيكار كنم؟؟

Captain
Saturday 21 August 2010, 14:10
سلام من يه خط اعتباري ايرانسل دارم ولي همه چيزش غير فعاله اعصابم خرد كرده.نه اهنگ پيشوازش فعال ميشه.نه سرويس خط به خطش.حتي با 700 هم نميتونم تماس بگيرم يكي به من بگه بايد چيكار كنم؟؟

شما خطتون رو ثبت نام کردید؟ نمایندگی ایرانسل که سیم کارت رو ازش خریداری کردید باید اطلاعاتتون رو وارد سیستم کنه

Arman
Sunday 3 October 2010, 15:59
برای خرید محصولات ویترین میتوانید از کد #180* استفاده کنید.ظاهرا این جدیدا وارد کدهای دستوری ussd شده.با استفاده از اون میشه عکس نرم اغزار رینگتون بدون اینکه مراجعه به سایت ویترین کنید خرید کرد.